OFERTA

Firma Euro-Speed to przewoźnik, który specjalizuje się w przewozach zagranicznych. Nasze kursy odbywają się przede wszystkim między Polską a Holandią, Belgią lub Niemcami. Oferujemy Państwu szybką, bezpieczną i tanią podróż ze wskazanego miejsca, pod konkretnie podany adres.

Zdajmy sobie sprawę, że komfort i czas naszych pasażerów to priorytety, dlatego przejazd z nami przebiega niezwykle sprawnie, bez zbędnych przesiadek. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesne busy, które posiadają wygodne fotele, odtwarzacz DVD i klimatyzację. Ponadto, zatrudnieni u nas kierowcy to wykwalifikowani specjaliści, którzy dzięki cennemu doświadczeniu i odpowiednim dokumentom, dowiozą Państwa bezpiecznie na miejsce. Na interaktywnej mapie mogą Państwo wybrać trasę podróży, albo ustalić ją indywidualnie, bez dodatkowych kosztów! Na przestrzeni lat nabraliśmy jeszcze większej wprawy w przewozie osób, dlatego nie muszą się Państwo niczym martwić.

W naszej ofercie znajduje się także transport paczek, towarów oraz korespondencji pomiędzy Polską a Holandią, Belgią lub Niemcami. Posiadamy wszelkie stosowne uprawnienia do przewozu tego rodzaju przesyłek, a także proponujemy konkurencyjnie niskie ceny, nawet w porównaniu do Poczty Polskiej.

Dodatkowo, wynajmujemy elegancko wystrojoną limuzynę, która idealnie nadaje się na uroczystości ślubne. Na pokładzie, na Młodą Parę czeka butelka szampana oraz kieliszki.

Zajmujemy się także transportem pojazdów na lawetach, a także pomagamy załatwić wszelkie niezbędne formalności związane z ich przywozem, zarówno na terenie całej Polski, jak i wyżej wspomnianych trzech państw.

Ponadto, do naszych specjalności należą także inne szeroko pojęte transporty oraz pomoc przy przeprowadzkach.

Aby zacieśnić relację z Klientem oraz skłonić go do stałej współpracy z nami, oferujemy pakiet rabatów i promocji. Zniżki obejmują: przejazd większej grupy, zakup biletów w obie strony oraz zakup kolejnych biletów na przyszłość.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!